Armáda

28. února 2014 v 18:59 | Mizuki |  Gallery
Ano, naše známá šesti - členná skupina státní armády. Velmi dobří vojáci, kteří se dokážou dorozumět a vymyslet i ty nejtajemnější akce. Jako tým sehraný, každý je potřeba. Pro mě to byla jedna z nejlepších týmů, jaké jsem kdy zažila. Nikdy nechyběli vtipné scénky ani hádky, dokonce pár omylů. Ale nikdy nezklamaly. Vždy si pomáhaly, jak to jenom šlo.Roy Mustang
Státní alchymista, který bojoval v Ishbalu. Navenek působí velmi přísně, lhostejně a arogantně. Uvnitř je to však velký sympatický člověk, který má velmi dobré logické myšlení a ze srdce se mu příčí zabíjení. Má nejvyšší hodnost z tohoto týmu a s podřízenými má velmi pevný vztah. Nejdéle se zná s Rizou, která byla dcera muže, který ho učil ohnivou alchymii. Proto má také přezdívku ohnivý alchymista. Oheň získává díky jeho bílé rukavici, kde má našitý transmultační kruh. Bohužel ho v dešti nemůže využít.


Riza Hawkeye
Podřízená Roye Mustanga a jeho pravá ruka. Dostala rozkaz, aby mu vždy hlídala záda a nebála se ho i klidně zabít. Je jedna z mála žen armády a má neuvěřitelný talent na střelní zbraně. V Ishbalu působila jako odstřelovač. Na zádech má vytetované, teď už z jedné čtvrtiny spálené tajemství ohnivé alchymie, které ukázala Royovi a požádala ho, aby ji ho spálil. Je to jako její prokletí. V týmu je to osoba, která vše koriguje a hlídá mužstvo. Je považována za velmi přísnou a drsnou osobu, ale ve skutečnosti je to velmi citlivá osůbka, zejména když jde o Roye.


Jean Havoc
Podporučík, velmi dobrý, laskavý a důvěryhodný. V jeho oblibě jsou cigarety a ženy. Je to velmi dobrý komik, i když se bojí nebezpečí avšak nikdy nezklame. V jednom boji utrpěl těžké zranění, kvůli kterému nemohl chodit. Nakonec ale získal nohy spět (myslím že díky Mustagovi, který odmítl kámen mudrců).

Vato Falman
Pracuje ve vyšetřovacím oddělení pod nadporučíkem Hudgesem, který pomáhá Royovi ve Východním velitelství. Po smrti Hudges se přidá k Mustangovi a spolu. Je velmi přesný a precizní. Také působí příliš formálně a dospěle, proto se ho snaží spolupracovníci rozveselit.


Heymans Brenda
Je jeden z nejvíce důvěryhodných lidí Mustanga. Je velice chytrý, má inteligentní myšlení a hraje šach. Má velmi velký strach ze psů i duchů. Později byl převelen do Západního velitelství kvůli Homoculům. Neustále podporuje své spolupracovníky.
Kain Feury
Pracuje jako rádio-operátor a je na to velice hrdý. Je to v podstatě jemný a mladý kluk, který má taktéž smysl pro humor. Rád se stará o zvířata i své lidi. Má velký talent na rádiové signály a signální zvuky. Navenek působí jako chytrý člověk.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama