Roy a Riza

2. března 2014 v 22:49 | Mizuki |  Gallery
Takže Roy a Riza - pár, který se mi strašně líbil a i v součastné době líbí. Je to jiný pár než ostatní, má v sobě něco ... odlišné. Ve Fullmetal alchemist představují silnou a osobitou ženu a dominantního muže, kteří mají v podstatě skoro stejné povahy. Jako tým spolu pracují úžasně a vždy vědí něco víc, než ostatní. Chovají k sobě absolutní důvěru, u které jsem ani nemohla uvěřit, že něco takového může existovat.Vzhledově jsou bezvadní. Přeci jenom - Roy - krásný, šarmantní, svalnatý a atraktivní muž, který má i své chyby, přesto u žen velice oblíbený. Černé vlasy i oči a i ta uniforma má něco do sebe (v ní se mi líbí nejvíc). Taky se mi hrozně moc líbí, když upírá svůj pohled do dálky a usilovně přemýšlí. A Riza - krásná, sebevědomá a silná žena, s tělesnými dostatky (a určitě by na ně navinula tolik mužů, kolik by jen chtěla) a úžasnou vlastností - střelní zbraně. I když, mi ze začátku vadily ty krátké vlasy. Nevypadala špatně, ale ty dlouhé jsou hezčí. Líp vypadá, když na sobě má to hnědě triko a vojenské kalhoty, nebo také tu šedo-modrou bundu (v ní vypadala úžasně). A také si myslím, že kdyby nosila sukni, tak by byla úplně sexy (ale to by se asi Roy nemohl soustředit :3).


Hrozně moc se doplňují a v podstatě tvoří pár. Bylo úžasné, když s tajně dopisovali nebo si volali a Riza měla přezdívku Elisabeth (to bylo k sežrání). I když Roye probodla Lust a pak Rize řekla, že je mrtví (i Havoc) tak se následně rozbrečela a KLAP - má ho ráda (ano, znají se už spousty let). Je mezi nimi velmi ale velmi silné pouto podobné lásce a upřímně si myslím, že se mají opravdu rádi (jenomže ve Fullmetal alchemist vznikli už dva páry - Ed/Winry a Aphonse/May, takže už by asi další nebyly dobré, stejně jako Ling a Lan Fan).


Roy měl Rizu rád od začátku. Hodně si toho prožili - spálení ohnivého tajemství, co má Riza na zádech (což muselo hodně bolet), válka v Ishbalu, hledání homuculů a tak dále. Ale nikdy se nevzdali! U nich se mi druhá série - Bratrství líbila víc, možná je to i grafikou. Ani prvá série nebyla zlá - i když tam byla Riza ke konci trošku žárlivá (u čehož jsem slintala). Úplně nejlepší moment byl v Bratrství - díly 58 a 59- Ty, kde Riza málem umřela na vykrvácení ale byla silná až do konce :3. Ale Roy se tam málem zhroutil. Moc se přemáhal a myslím, že by neunesl, kdyby zemřela. Nuže, přiběhl k ní a hezky si ji dal do náručí a v podstatě ji i políbil do vlasů, přivinul si ji k tělu, objal ji (což asi nikdy neudělal, ale to už nevíme ...). No, samozřejmě je možné, že něco spolu měli, ale to radši necháme.


A jak se na to píšou povídky? Perfektně (i čtou). Vážně, taky chci nějakou napsat. Ku příkladu jsou moc krásné povídky od Yuki-chan, ty jsou fakt dobré, stojí za přečtení :3 Takže asi takhle, kdyby mě ještě něco napadlo, určitě to připíšu. A jak vnímáte tento názor Vy?

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Yuki-chan Yuki-chan | Web | 3. března 2014 v 21:37 | Reagovat

Ahoj! Jedna: Je to skvěle popsaný :)
Dva: Výborně se tvoje vyprávění doplňuje s obrázky...
Tři: Též mě trochu mrzí, že je nerozvedli jako pár (ať už vznikající nebo existující) a plně souhlasím s tím, co si tu o nich řekla.
Čtyři: Děkuji za poklonu k hodnocení mých "uměleckých" děl :D Vážně netuším, co bych bez těch tvých podporujících komentářů dělala :)

PS: Plánuju na ty dva napsat další povídku, ale pšššttt... je to zatím jen tajemství :p ;)

2 Mizuki Mizuki | 3. března 2014 v 21:43 | Reagovat

Jop! Těším se, díky za hodnocení :)) Ano, pšššt :D Určo to bude pecka (jako vždy).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama