Elizabeth

Elizabeth - Second Chapter

26. srpna 2014 v 16:58 | Leila
Spěšně se podívám na hodinky. Sakra! Fakt nestíhám ... Co nejrychleji vyběhnu ze školy a v hlavě si přemítám ten náš "rozhovor". Rychle projdu uličkami a ocitnu se před skleněnými dveřmi, na kterých stojí španělský nápis Restaurante en Roses. Otevřu je a vstoupím dovnitř. Projdu kolem stolů a dlouhého baru, za kterým jsou velké dřevěné dveře s bílým nápisem Para los empleados.

Elizabeth - First chapter

27. dubna 2014 v 21:22 | Leila
Pokojně ležím ve své posteli a nohy mám odkryté. Mé dlouhé, blonďaté vlasy jsou rozprostřené na polštáři a rty jemně pootevřené. Víčka jsou semknutá a pomalu se začínají rozevírat. V uších uslyším známý zvuk vycházející z budíka. Je pondělí ráno a já musím do školy. Ne, nevadí mi to. Chodím tam pro sebe, ne pro rodiče. Natáhnu ruku a jedním pohybem zastavím rachot. Pomalu se posadím a promnu si oči. Odkryju ze sebe zbytek peřiny a mé nohy dopadnou na studenou podlahu. Trochu se zatřesu pod návalem zimy, i přesto, že je začátek léta a venku svítí horké slunce.

Recenze

25. dubna 2014 v 21:47 | Mizuki
Jaké to je, když je někdo zahrabaný v učebnicích nebo v práci? Co vše obnáší tato činnost? I mladá dívka si vyzkouší, jaký je život na střední, jak si vydělat peníze a přitom se poctivě připravovat na maturitu. Každý ji zná pod jménem Riza, ale jen jediný jí začne říkat Elizabeth ...

 
 

Reklama