Gallery

Ed a Winry

23. dubna 2014 v 21:09 | Mizuki
Nuže, další pár tvoří dva neobyčejné a nejúžasnější postavy vůbec - Edward Elric a Winry Rockbell. Jejich vztah si prošel hodně útrapami, které nakonec společně překonali. Tvoří dost podstatnou část ve Fulmetal alchemist a vytvářejí harmonický podtext. Ano, o hádky v jejich vztahu není nouze, ale ve skutečnosti si uspořádávají své pocity než dojdou k závěru, že se přitahují.

Ed/Winry

23. března 2014 v 20:48 | Mizuki

Riza/Roy

9. března 2014 v 15:23 | Mizuki

Roy a Riza

2. března 2014 v 22:49 | Mizuki
Takže Roy a Riza - pár, který se mi strašně líbil a i v součastné době líbí. Je to jiný pár než ostatní, má v sobě něco ... odlišné. Ve Fullmetal alchemist představují silnou a osobitou ženu a dominantního muže, kteří mají v podstatě skoro stejné povahy. Jako tým spolu pracují úžasně a vždy vědí něco víc, než ostatní. Chovají k sobě absolutní důvěru, u které jsem ani nemohla uvěřit, že něco takového může existovat.

Armáda

28. února 2014 v 18:59 | Mizuki
Ano, naše známá šesti - členná skupina státní armády. Velmi dobří vojáci, kteří se dokážou dorozumět a vymyslet i ty nejtajemnější akce. Jako tým sehraný, každý je potřeba. Pro mě to byla jedna z nejlepších týmů, jaké jsem kdy zažila. Nikdy nechyběli vtipné scénky ani hádky, dokonce pár omylů. Ale nikdy nezklamaly. Vždy si pomáhaly, jak to jenom šlo.
 
 

Reklama